co vše řešíme Specializace

Naše pracoviště jsou schopná poskytnout naprosto komplexní stomatologickou péči takříkajíc pod jednou střechou, ale naší hlavní specializací je stomatologický obor – parodontologie.Specializujeme se tedy na diagnostiku a léčbu onemocnění parodontu (závěsného aparátu zubů).

Tuto léčbu jsme schopni poskytovat na vysoké odborné úrovni.Na pracovišti pracují specialisté vyškoleni pro diagnostiku a léčbu onemocnění parodontu a všichni se pravidelně zůčastňují odborných seminářů a školení jak v oboru parodontologie, tak i ostatních stomatologických disciplínách.Poskytujeme komplexní parodontologickou léčbu konzervativní i chirurgickou, včetně moderních metod, jako je řízená tkáňová regenerace, dále veškerou mukogingivální chirurgii či plastickou chirurgii parodontu.

Druhým oborem, na který se specializujeme a který úzce souvisí s parodontologií, je stomatologická implantologie. Provádíme zavádění dentálních implantátů včetně zhotovení protetických suprakonstrukcí. Rovněž provádíme augmentace čelistních kostí a to nám umožňuje implantáty zavést i do čelistí s nevýhodnými anatomickými poměry.
 
 
Zavádíme tyto typy dentálnívh implantátů:
  • válcové
  • čepelkové
  • kotevní
  • miniimplantáty
© Všechna práva vyhrazena
Proudly powered by WordPress | Theme: Sparker by Canyon Themes.