Profesionální hygiena

I když je dojem z televizních reklam zcela opačný, nejdůležitější při čištění zubů není zubní pasta, ale především správné a důkladné vyčištění zubů. Člověk, který si správně čistí zuby, významně snižuje riziko vzniku zubního kazu, předchází parodontitidě a prodlužuje životnost protetických prací i výplní. Proto na čištění zubů klademe v naší praxi velký důraz – je totiž základním pilířem celé péče a předpokladem pro veškeré další ošetření.

 

Jak na to?
Nikdo z nás se nenarodil s tím, že by věděl, jak si správně čistit zuby. Proto se Vám v naší praxi bude věnovat dentální hygienistka, která Vám vše ukáže, vysvětlí, vybere s Vámi vhodné pomůcky a pomůže Vám dosáhnout dokonalého čištění. Dále Vám odstraní zubní kámen, povlak a pigmenty na zubech. Nejdůležitější díl práce je však na Vás a tou je každodenní poctivé čištění, bez kterého to bohužel nejde. Není důležitá kvantita (čistit si zuby po každém jídle apod.) ale rozhodně kvalita (precizní čištění).
 
Proč?
Při dobrém čištění velmi rychle mizí otok a krvácení dásní, mizí zápach z úst a mizí nepříjemné pocity v dutině ústní. Přestávají se tvořit nové zubní kazy, nevzniká zubní kámen a z návštěvy u zubního lékaře se stává společenská událost, které se nebojí ani pacient ani lékař. Nejlepší výplň je žádná výplň a nejlepší zubní náhrada je ta, která se nemusí zhotovit.Proto je dobré péči o zuby věnovat dostatečnou pozornost a nechat si poradit od erudovaného profesionála.Nechcete se obávat zubního lékaře? Zkuste to s námi.
© Všechna práva vyhrazena
Proudly powered by WordPress | Theme: Sparker by Canyon Themes.